Oferty specjalne

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Baciuty

Turośń Kościelna, Baciuty
działka na sprzedaż

LHD-GS-10125

POLECAMY DZIAŁKI POŁOŻONE W UROCZYM MIEJSCU W OTOCZENIU NOWO POWSTAŁJĄEGO BUDOWNICTWA MIESZKANIOWEGO.   Do sprzedaży przeznaczone są 2 działki o powierzchni 1075m2 i 759m2 w cenie 90 zł/m2.   Teren, na którym znajdują się oferowane ...

Powierzchnia
1 075,00 m2
Cena za m2
90,00 zł
cena 96 750
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Baciuty
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ogrodniczki

Supraśl (gw), Ogrodniczki
działka na sprzedaż

LHD-GS-10722

Działka położona w Ogrodniczkach o powierzchni 1000 m2.  Kształt działki - prostokąt. Szerokość ok. 25 m. Długość ok. 40 m. Teren równy i suchy. Działka  przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Dobry dojazd do Białegostoku i Supraśla - komunikacją ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
220,00 zł
cena 220 000
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ogrodniczki
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Białystok, Piaski, Legionowa

Białystok, Piaski, Legionowa
mieszkanie na wynajem

LHD-MW-10822

  Przedmiotowa  nieruchomość położona jest na III piętrze w ocieplonym bloku w centrum miasta.  Miejsce z doskonale rozwiniętą infrastrukturą - niedaleko znajdują się Uniwersytet Medyczny, szpitale, szkoły, przedszkole, zakłady użyteczności publicznej. Z ...

Powierzchnia
69,60 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18,68 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Białystok, Piaski, Legionowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Białystok, Antoniuk, Choroszczańska

Białystok, Antoniuk, Choroszczańska
dom na sprzedaż

LHD-DS-10900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę inwestycyjną o pow. 1141m2 położoną w Białymstoku przy ul. Choroszczańskiej. Miejsce położone w Centrum Białegostoku w sąsiedztwie nowoczesnych biurowców, budynków użyteczności publicznej oraz domów mieszkalnych. Zabudowana ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 141 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
12 000,00 zł
cena 3 000 000
dom na sprzedaż - Białystok, Antoniuk, Choroszczańska
Posiadamy 308 ofert

rozumiem